Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd.

Orzecznictwo
dobra jakość Spawarka MIG MAG na sprzedaż
Jakość znakowania maszyn jest dobra, a cena jest odpowiednia.

—— Piotr

Jakość jest bardzo dobra. Sprzedawca przywiązuje dużą wagę do opakowania. Nie ma żadnych uszkodzeń. Sprzedawca cierpliwie prowadzi maszynę.

—— Pan Smith

Im Online Czat teraz

Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd.

1 2 3
Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd. Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd. Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Tanky
Coroczne wyprzedaże : 1000000-10000000
Rok założenia : 2005
pc Export : 90% - 100%
My, Wenzhou Chiefstone C & T Co., Ltd. a / k / a Sinoweld Producent i eksporter jest wyspecjalizowanym producentem produktów spawalniczych w Chinach. Oprócz naszych własnych produktów, mamy bardzo bliskie i długotrwałe relacje z wieloma wiodącymi producentami produktów spawalniczych w Chinach. Możemy dostarczyć wszystkie rodzaje produktów spawalniczych, takich jak urządzenia spawalnicze, maszyny do cięcia plazmą powietrzną, palniki spawalnicze lub tnące, materiały bezpieczeństwa, materiały spawalnicze i inne, z certyfikatami ISO9001, CE, ANSI, CSA i certyfikatami morskimi dla Mig Wire takie jak Lloyds, ABS, DB, itp. Nasze produkty posiadają najwyższą jakość zgodnie z normą europejską, ale dają chińską konkurencyjną cenę. Ponadto nasze usługi one-stop shopping znacznie skracają czas i koszty naszych klientów. Możemy dać najlepszy wybór dla twojego zapotrzebowania na produkty spawalnicze. Dlatego nasza firma cieszy się uznaniem na rynku globalnym.

Najważniejsze jest to, że nasze produkty są gwarantowane. Podczas produkcji i przed wysyłką pójdziemy do warsztatu lub współpracujących fabryk, aby sprawdzić, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Działamy jak własne biuro w Chinach! Jesteśmy twoimi oczami.

W ciągu ostatnich 15 lat zgromadziliśmy cenne doświadczenie w produkcji i eksporcie produktów spawalniczych. To bogate doświadczenie sprawia, że ​​nasza firma rozwija się szybko, a roczna sprzedaż przekracza 10 milionów dolarów. Ponadto nasza firma nigdy nie przestaje dostarczać najlepszych usług dla naszych zagranicznych klientów. W ciągu ostatnich kilku lat sukcesywnie prezentowaliśmy nasz produkt w AWS Welding Show w Ameryce oraz ESSEN Show w Niemczech. Nasi klienci są na całym świecie.

Podsumowując, siedem uderzających zalet naszej firmy to pełna gama produktów spawalniczych, terminowość dostaw, doskonałe usługi, szybki system informacji zwrotnych, doświadczeni i wydajni pracownicy, konkurencyjna cena oparta na gwarantowanej jakości, a także zaawansowane metody komunikacji, takie jak: e-mail, faks, telefon, skype i kilka innych.

Większość naszych klientów jest wiodącą firmą handlową w zakresie produktów spawalniczych. Dzięki naszemu doświadczeniu w spawaniu, zawsze pomagamy naszemu klientowi opracowywać całą serię produktów spawalniczych, które są odpowiednie dla ich rynku. Mam nadzieję, że wkrótce będziesz jednym z naszych cenionych klientów.

Szczegóły kontaktu
Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd.

Tel: 86-577-8865-8821

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)