Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Spawarka MIG MAG na sprzedaż
Jakość znakowania maszyn jest dobra, a cena jest odpowiednia.

—— Piotr

Jakość jest bardzo dobra. Sprzedawca przywiązuje dużą wagę do opakowania. Nie ma żadnych uszkodzeń. Sprzedawca cierpliwie prowadzi maszynę.

—— Pan Smith

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Siedem niezwykłych zalet naszej firmy to pełna gama produktów spawalniczych, terminowość dostaw, perfekcyjne usługi, szybki system informacji zwrotnych, doświadczeni i wydajni pracownicy, konkurencyjna cena oparta na gwarantowanej jakości, a także zaawansowane metody komunikacji, takie jak poczta elektroniczna, fax, telefon, skype i kilka innych.

  Nasze produkty są gwarantowane. Podczas produkcji i przed wysyłką pójdziemy do warsztatu lub współpracujących fabryk, aby sprawdzić, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Działamy jak własne biuro w Chinach! Jesteśmy twoimi oczami.

 • OEM / ODM
  Wenzhou Chiefstone C & T Co., Ltd. a / k / a Sinoweld Producent i eksporter jest wyspecjalizowanym producentem produktów spawalniczych w Chinach. Oprócz naszych własnych produktów, mamy bardzo bliskie i długotrwałe relacje z wieloma wiodącymi producentami produktów spawalniczych w Chinach.

 • R & D
  Zapewnienie profesjonalnych produktów jest naszą misją i trzymamy ją w sercu. Nasze zespoły zajmujące się badaniami i rozwojem poświęcają większość czasu na opracowywanie i testowanie naszych produktów, a przeprowadzenie testów pojedynczych funkcji w celu zapewnienia, że ​​produkt jest kwalifikowany, zajmuje tygodnie. Nasze produkty są gwarantowane.

Szczegóły kontaktu
Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd.

Tel: 86-577-8865-8821

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)